Byla blondynka rumunia beznadzeja totalna 200 wydoila z dziury tak jebalo że kutas zwiędły masakra to jakas
Jest jakaś dziś?
Co to za blondyna siedziała dzisiaj po 17?
No i jest cos ciekawego panowie?
Jest jakaś chetna na loda i sex
Jakaś ładna pani lub pan chętny na zabawę?
Co tam dzisiaj się coś dzieje na rondzie ?
Pojebało się już w tej rumuńskiej główce od lateksu.z kodonów... 150/150/300... Za serwis przy drodze.... No nie
Witam czy stoją tu jakieś panie? Jaki cennik i jaki serwis?
Ktoś dziś po 15?
Będzie ktoś po 10.00 rano?
Stoją jakieś?
co to za białe kombi na ELA często stoi na drodze w lesie?
@michalowy1990: właśnie co to za gość ?
Będę stał dziś po18 białe auto
@Dgrt: kiedy będziesz teraz stał ?
Hej chłopaki wiecie coś czy stoi tam jeszcze ten chłopak w białym autku przy rondzie ???
Ten chłopak przy rondku to jest jeszcze??
@Dodge54_: jaki chlopak?
@Tir90999: Był kiedyś taki co proponował usługi
@Dodge54_: jaki wiek?
Witajcie korzystał ktoś z tej nowej co przyjeżdża samochodem i siedzi przy nim? Jakiś cennik znacie?
@Sieradz93: a w jakich ona godzinach jest?
@Sieradz93: dziewczyna nie jest brzydka. Fajny cycek i galanty tyłek. Tylko ceny jak na mieszkaniówce, 150 za łaskę i 200 za numerk
@Marks124: korzystałeś? Jak robota?
@Marks124: W jakich godzinach jest?
Stoją teraz jakieś??
Stoją jakieś?
Jest jakaś pani dziś?
Tam poważnie wieczorami stoją ?
Fajna Ukrainka teraz jest
Siemka będzie jakaś kobitka dzisiaj po 21 ?
Wczoraj jechałem to stały 3 dodatkowe oprocz tej starej. Dwie tam gdzie ona, a jedna po drugiej stronie. Nie miałem czasu sie zatrzymać, ale na oko fajne
Panowie co to za panienka stoi po tej stronie co ta stara
Kiedy tam można coś zamoczyć
@PabloE: przejeżdżałem dziś około 17:15 i stały dwie. jedna na wjeździe w las druga przy wylotówce na Łódź. Z daleka całkiem całkime
Panowie co to za blondyna tam stoi dobra jest? Ile bierze
Ceny kosmiczne 150 lodzik, sex 200, komplet 300 Za tą cenę masz wjazd na mieszkaniówke
@Andrzej56: A panna sama w sobie niezbyt atrakcyjna, z daleka wyglądała spoko, z bliska czar prysł
@Andrzej56: ile ich stoi?
Jest jakaś chetna na loda
Kto na loda? Teraz