Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
XXxxXXxXxXY
+1

Szalu nie ma i drogo 150/300 lepiej za ta cene wjechac na pokoje ale zawsze to lepsze niz stary pedal albo ta stara raszpla zulera

Zaloguj / zarejestruj