Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Xxxf
0

Stoi młoda bulgaria której nie polecam. Po za figurom brak wszystkiego. I taka bladyna wieeellkkaaa koło 40, ogólnie odstrasza wyglądem.

 
Robi
0

Hej. Kto wie co się stało z tymi dwiema starymi Polkami ? Dawno ich tam już nie widziałem. Ma ktoś do nich jakis kontakt żeby się umówić?

 
Meno
0

Polka w krotkich włosach - stanowczo odradzam! Lepiej sobie zwalic...laska ma wyjebane i sie nie przyklada. Poza tym bardzo niemila typiara...

Zaloguj / zarejestruj