Brak zdjęć
dodaj zdjęcie miejsca
Będzie ktoś rano?
Stoi taka stara ale paskudna. Będzie ktoś dzisiaj?
Na chwilę obecną
Jest coś na polboru
Będzie ktoś dzisiaj?
Tylko ta stara stoi. Ktoś jej używał?
Ktoś chętny teraz?
Stoi coś dzisiaj ??
Kto jest?
Ktoś wie czy ta stara teraz tam stoi?
Będzie ktoś dzisiaj?
Short jesteś
Jakaś chetna znajdzie się na sex
Będę stał w godz 17.30- 20.30
Dgrt bede po 18.00
Niestety stoi tylko ta stara
Tylko ta stara tu stoi ?
Jakaś chetna na loda
Będzie tam ktoś teraz?
Stoi tam jeszcze ta paskudna stara?
Będzie ktoś z rana?
Jest może jakaś Pani?
Będzie tam ktoś Dzisiaj na wieczór?
Będzie ktoś dzisiaj
Baranek będziesz?
Będzie ktoś dzisiaj
Będzie tam ktoś dzisiaj?
Będzie ktoś tam teraz?
Stoi jeszcze ta stara paskudna?
Jest dzisiaj jakas pani