Jest nowa młoda i ta czarna młoda czyli dwie ładne obciągarki
Sa jakies nowe na Pol boru?czy ta jedna mloda czarna tylko?
Stoja dziś jakieś dziewczyny koledzy warto jechać
Stoja dziś jakieś koleżanki może jakas chętna dziewczyna
Stoi ta Bułgarka co zawsze czy jakaś inna
Stoi cos nowego na Pol boru?
To nie jest ta co zawsze
A jak usuga u tych nowych?
Chuda Bułgarka z 28 lat chyba było ich dwie tylko że jedna była zajęta mówiła że stoją od 10 do 17
Stoi młoda czarna stanołem przejazdem pytałem o nr ale nie chciala podac :]
Jest coś dzisiaj?
Młoda jest?
Halo halo koledzy:) sa jakies fajne laski aktualnie?
Jest dzisiaj jakąś Pani?
Jest coś nowego
Wiecie może co z tą polka co stała w krótkich włosach?
Jest młoda bułgarka w różowej mini
Panowie co tam się dzieje?
Stoi dziś jakaś?
Jest tam coś?
Jest cis dzisiaj?
ktora najlepiej opierdoli kutasa
jest dzisiaj ?
A dzis cos stoi?
Starocie stoję nie ma blondynki
Czy dzisiaj jest młoda bułgarka?
Jest dzis coś?
Stoi moze cos nowego?czy tylko te starocie?
Jakas ładna młoda czy ta stara?
coś tam dzisiaj siedziało jak przejeżdzałem