Był ktoś w ostatnim czasie, stoi jakaś Pani ?
Wieczorami wiecie czy gdzieś stoi jakas
Ktoś chętny dziś po 15stej na m+m
Panowie stoi jakaś dziewczyna przy rodzie, albo jest w okolicy co warto skorzystać?
Jest tam coś dziś?
Jest jakaś panna ?
Coś rondo zamarło może ktoś ma jakiś namiar na laski w Sieradzu lub Zduńskiej Woli
Ktoś się spotka z pasywkiem?
Jest tam coś dzisiaj przy rondzie?
Stoją jakieś Panny dziś
A może jakaś fajna trans gdzies jest w okolicy
Stoja panienki dziś?
Jak tam dzieje się coś?
Stoją jakieś dzisiaj ?
Stoi coś o tej godzinie ?
Ktoś chętny teraz na loda może coś więcej za darmo
Ktoś dziś wyklepie w buzię lub tyleczek?
Stoi coś?
najlepiej to jedzta i sprawdzta sami bo szwagry je ruchaja i na forum niepisza .dzisiaj ladna pogoda to moze stoja niewiem,
Stoja jakieś panny do bzykania poza tą starą?
Stoja te dwie młode? Ciśnienie cisnie
Stoja Te mlode sixy teraz?
Ta stara stoi młodych brak
Pusto. Ja nie wiem ani razunic tam nie widziałem
Hejka są nastolatki w mini?
Stoja w niedziele?
Ile te młode biorę?:)
Wczoraj koło południa stały przy rondzie,a z drugiej strony ronda straż kontrolowała jakiegoś gościa.
Stoja dziewki tera?
chudej dziewczyny, wcale nie jestem szczęśliwy kasabalarda 200 i nic