Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
czarekk
+1

najlepiej to jedzta i sprawdzta sami bo szwagry je ruchaja i na forum niepisza .dzisiaj ladna pogoda to moze stoja niewiem,

Zaloguj / zarejestruj