Saashuuu to ściema niedawno ogłaszala się w Brzezinach i co najlepsze podała lokalizację gdzieś w polu także uważajcie ciekawe jeszcze gdzie się ogłasza
@Michal55: masz rację ściema jak nic
Jest tutaj ktoś czy miejsce wymarło
Tu chyba wymarło
Przed chwilą jechałem to jakiś typ tam łazi
Są jakieś nowe dziweczki?
Pojawiły się jakieś nowe panny?może ktoś przejeżdżał i coś napisze
Panowie stoi tam coś w końcu bo jechałem tam wczoraj a samochodów od groma po jednej stronie i po drugiej jakaś promocja była czy wietrzenie magazynu ,
Czy można spotkać tam jakaś pannę?
Chętna na 21?
Ktoś wie, czy stoi tam coś?
Czy coś się pojawiło ? Czy coś jest?
Jestem pisać nr tel
@On22: Podasz nr?
Podaj numer
Tam nic nie ma
Cos tam w lesie stoi z ronda widziałem więc nie wiem co i jak ale coś jest
możecie podać godziny w których stoją ?
Pojawiła się jakaś panna nowa?
Czy jakaś panna tam urzęduje?
Z tego co wiem nieraz w weekendy od rana stoj facet tak od 8mej kolo czterdziestki. Sam nie korzystalem ale ktos komu robil mowil ze warto podobno zajebiscie opierdala. Chyba wybiore sie rano w niedziele zobaczyc jak bedzie to skorzystam
Pojawiło się coś nowego ?
caly czas stara raszpla siedzi tylko dla desperatow
@XxXxXxXxX: pewnie ja ladujesz spermiarzu stary, laska ma zeby jak kon a Ty jej do buzi pakujesz
Ja 38 lat dziś dla panów pań i par od 10 godz do 12
@bad_pop: ona nie ma zebow!
Było tam coś?
@Tomasz69: dziś facet dla kobiet i panów i par na pulboru od 1o godz będę do 12 ktoś chetny
Od 10 godz
A była tam jakaś w ogóle ?
Pojawiła się jakaś nowa?
Nic nie widziałem na pół boru, pustki
Jest
Napisze ktoś czy jakaś się pojawiła na pół boru?
Miejscówka chyba zamarła:(
Jest coś dziś?
I jak tam sytuacja na froncie ?
Witam:) z przyjściem wiosny pojawiają się jakieś nowe panienki?Czy miejscówka zamarła?