Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
XXxxXXxXxXY
+1

Szalu nie ma i drogo 150/300 lepiej za ta cene wjechac na pokoje ale zawsze to lepsze niz stary pedal albo ta stara raszpla zulera

 
pawlo45
0

Ta szczupła koło 40tki,fajna figura,ale za loda 250 i wogole nie warto ceny,z daleka fajnie wyglądają ale kasa w błoto,Beata może nie modelka,ale cena do jakości roboty to 10x lepiej

 
Piotr13876a
0

@Min3t: czy jest to nie wiem wczoraj byłem to stała jak lecisz trasa z Wielunia na Bełchatów w nawigacje wpisz sobie miejscowość dzbanki i tam stoi na początku lasu w takiej małej drodze ale fajna dupa bulgara i uległa

Zaloguj / zarejestruj