Komentarze dodaj komentarz
 
Kutas
+1

Najlepsza jest Sara dlugonoga dobrze ciągnie i super się wypina cipeczke ma fajną malutkie cycuszki i fajna dupcie chudziutka jest ale jest najlepsza z tych co testowałem ..

 
robson
0

@Kutas: A daje ta Sara cycki czy za dopłatą? Ale ona faktycznie jest jak dla mnie najfajniejsza. Fajny ma głos i jest gaduła. Blondynka szczupła tez fajna ale trochę nieśmiała.

 
Pitereek
0

Po drugiej stronie była jeszcze jakaś chuda. Jak przejezdzalem 2 razy się patrzyła. Słuchawki w uszach miała i też krótka sukienkę. Na początku dwie czarne jakieś staly jeszcze ale nie skusila mnie żadna. W dżinsy po ubierane. Któregoś dnia podjadę jeszcze do tej chudej. Był ktos u niej?

 
robson
0

@Pitereek: szczupła blondynka jest bardzo dobra, fajnie ciągnie samymi ustami, nie pomaga sobie rączką. Ale żałuj że nie pojechałeś do tej szczupłej brunetki(ona siedzi jadąc od Radzynia w stronę Kocka) po lewej stronie. Ta jest jak dla mnie najlepsza. Jej nogi i dupka to poezja....

 
Pitereek
0

Polecam blondynkę. Nigdy nie bzykalem tirówki ale od dawna już miałem ochote spróbować. Jechałem w stronę Radzynia i ją zobaczyłem. Kucala akurat, czerwona sukienka, żółta kurtka i botki. No az stanął mi :) zawróciłem i zajechalem do niej. Wstała, pogadaliśmy, wsiada i powiedziała żebym pojechał kawałek dalej w polna drogę. Zajebiscie robi laske i fajnie ujezdza. Ma z 35-40 lat na moje oko, na pewno wrócę. Jak ktoś ma pytania pisać. Polecam suczke

Zaloguj / zarejestruj