Komentarze dodaj komentarz
 
Buchaj
+6

Ta młoda bulgarka co stoi naprzeciwko Sary jest śliczna ma 20 lat rozbiera sie cała cycki ma duże mozna sie nimi bawic do woli cipke ciasna mozna posuwac do woli dupcie ma jedrna duza ceny standard nie zganiaa cie jak ja posuwasz dymac mozna az sie znudzi lodzika tez robi dokladnie teraz ona jest z nich wszystkich najlepsxa ma na imie gabi drugaa pod wzgledem czasu i dymania jest gruba monika lodzika robi tez bardzo dobrze moze najlepiej dupcie ma super wielka cyce ogromne mona dymac do woli cyce sa jedrne blondi chce doplate 20 zl za cycki cycki ma male nie jedrne lodzik super ruchanko niezle jest niesmiala sara sie juz wycwanila jak chcesz ja dluzej posuwac to cie zgania bo ja oszukujesz je ona mysli ze sie zlales twierdzi ze sie zlales isiedaisz jeszcze na niej a ona cie zgania liczy sie kasa cyckow nie chce dawac cipla jej jest juz luzns cycki sflaczale małe juz sie popsula teraz tylko bede posuwal gabi i monike sa najlepsze

 
Ktos123
-1

@Buchaj: Chyba się stary z choinki urwales... Bułgarka jest dobra Monika to alkoholiczka którą się rucha nawet za 50 dych... tą cala Patrycja syfa ma bo robi wszystko że wszystkimi żadnego nie puści.. A Sara może i pogania Ale jest czysta da się dogadać i pracuje normalnie ja jak jeżdżę to do Bułgarii lub Sary szkoda kasy na tamte

 
Ppp000
+3

Wczoraj stała jakaś zupełnie nowa chyba bułgarka, brunetka po lewej stronie jadąc od Kocka, naprzeciwko Sary. Jechałem z kumplem i powiedział że jest śliczna. Zajedzcie do niej przetestujcie ją i opiszcie bo naprawdę z auta robi wrażenie.

 
Shaght
0

Polecam tą panią co stoi dziś z kolczykiem w nosie,różowych kozakach i rajstopach z dziurkami. Byłem dziś na lodziku , dobrze ciągnie . Niedługo wybiorę się na seks. Można z nią pogadać.

 
robson123
+3

@rop: Sara to szczupła brunetka, stoi po lewo jadąc od Radzynia w stronę Kocka. A Monika to gruba brunetka i stoi w tych krzakach po prawo jadąc od Radzynia w stronę Kocka. Polecam Sarę.

Zaloguj / zarejestruj