Komentarze dodaj komentarz
 
Rozplodnik
+3

Dzisiaj stoją 3 sztuki po lewej stronie jadąc od Kocka stoi duża gruba w stroju jak drogowce kolor .ma duzy cyc ,dla małych pitoli nie jest już ciasna ma ogromne cipsko. na oko ze 40 lub więcej lat dalej po prawej na miejscu Sary która ma niedługo powrócić stoi Elwira troszkę grubsza ma podobno 27 lat cyce ma super spore fajne jest ciaśniejsza od poprzedniej dupcia fajna brzuch troszkę mogła by mieć mniejszy ale ogólnie nie jest zła podczas kopulacji fajnie pomrukuje po lewej stronie na przeciwko Sary stoi młoda twierdzi że ma24 lata większa trochę od Elwiry troszkę grubsza duży brzuch ogromne dupsko fajne cyc super jest najciasniejsza z nich wszystkich fajnie ja się nadziewa na pal od tylu ceny niestety wzrosły za przepchnięcie dziury chcą 100 ale Sara z nich wszystkich była najfajniejsza super nóżki malutka dupcia małe cycuszki przyjemna gadatliwa tylko cipeczke bym u niej troszkę zwezil i troszkę bym ją podtuczyl bo ostatnio mocno była wychudzona w słabej kondycji

 
Litwin
-1

@Rozplodnik: sluchaj Elwiry niema od jakiegos czasu , staly xxl, stała trzy grube w tym jedna bułgarka, bardzo grube, najmniej gruba polka co stoii na muejscu sary to siostra tej chudej szczerbatej patrycji co kiedys stała , jak sie zdecydowałes ruchac pozostałe dwie xxl to ci wspolczuje gustu.

 
Sqq
-1

@Jebak1456: ale jesteście niedojebani, ktoś robi sobie z was jaja a wy wierzycie jak dzieci. Zobaczcie w jaki sposób pisała Sara a jak napisał to ten kto się pod nią podszywa.

 
Xlutz
0

Pany naprzeciwko miejsca gdzie stała Sara stoi dziś szczupła brunetka.Ktos zajeżdżał do niej?Półka czy wschód?na pierwszy rzut oka naprawdę spoko tyle że miejscówka słaba.

 
Litwin
0

@Xlutz: z braku dziewczyn , te xxl niepotrafia zrobic loda, byłem dzisiaj u tej bulgarki na pukanku, stowke krzyknela. Mile zaskoczenie brak mocnych zapachow w taki upał, cipka jeszcze ciasna jak na ciapatą, az krzyczla ze boli , daje sie mocno zerznac, ogolnie 100 to za drogo ale niejebało to rekompensuje.

Zaloguj / zarejestruj