Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
edzio
0

dzisiaj walę ale wóde więc nie byłem nigdzie a jutro będzie widać jak mi będzie z oczu patrzyło po dzisiejszym ale chyba będe w wilkołazie bo mam blisko a o kturej- przed południem zanim paru ogrów je rozrucha. nie lubie puszki po towocie

 
Majster
0

Dziś byłem u Natalii tej blondi fajna jest pod każdym względem polecam jak ciepło jest to i do 15-16 stoją czasami są na robocie więc ich nie widać ??

 
Majster
0

O nie wiedziałem że Kaśka wypadek miała. Dziś za Nickiem stoi 5 jedna ta co mi nie podpasowala stoi pierwsza dalej na zajeździe 4 2 piłkarki jedna ta szczupła młoda druga starsza i dwie półki brunetka i blondynka.

 
Zyziek
0

Zawsze jak lecialem na wawke w niedziele to w goraszce było pusto także jestem pewien że nigdy nie stoją w niedziele. Z resztą nie wiem czy ktoś tam w ogole teraz stoi. Kaśka ta chuda blondyna podobno wypadek jakiś miała, chyba że ta ukraika została. Lód u niej nawet był spoko.

 
Majster
0

Kiedyś tam fajna Monika i Natalia staly młode 18-19 lat i pogadac mozna było i robota dobrze zrobiona a ta to jakaś primadonna nie wartbtej kasy A zajebiscie jest przed lotniskiem Góraszka tam przed jadąc od Garwolina w stronę Warszawy jest lasek stoją dwa auta biały golf i mazda bordowa tam to się znają na robocie dziewczyny miłe uprzejme lodzik 10/10 sex też niczego sobie polka Blondynka szczupła wysoka ok30l i ukraińska brunetka też spoko.

Zaloguj / zarejestruj