Komentarze dodaj komentarz
 
obserwator
0

kot - no to stary poplynales z kasa, 200zl za sex w aucie? W zyciu bym nie dal, chodzby laska ze złota była. Za 150 na mieszkaniu można trafic wszystko do wyboru łącznie z analem a za 200 to już na pewno. No ale kto bogatemu zabroni.

 
kot
0

Zgodzę się z poprzednikiem, tez byłem przed światami u panny max 19/20 miała, bardzo ładnda i całkiem zgrabna ale to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy, dziewczyna totalnie naburmuszona, chamska, roszczeniowa i leniwa do roboty - uważała że chyba od samego patrzenia na nią mam się spuścić po zapłaceniu jej 200 zł z gory. Loda w ogóle nie potrafiła zrobić rozebrać nie miała sie zamiaru i dotykać jej nie wolno bo powiedziała ze ma włosy świeżo zrobione od fryzjera. Strata czasu i Forsy bo uciekła z auta bez dokończenia roboty! Po co takie niemoty sexualne pchaja się do kurestwa , ładna Buzka w prostytucji to stanowczo za malo. Teraz byłem u babeczki 30+ i super podejście, od razu cyce i cipka wywalone super obciagnela i widać ze kocha sex , do tego słodka mila i wesoła Polecam takie 30+

 
obserwator
0

Czytam ten watek - spor Edwarda z Dafem i sam mam blisko 40lat ale musze przyznać (chodz niepytany) racje Dafowi. Nigdy bym takiej młodej 20 letniej dziewczyny nie wzial. Po prostu sa mało pociagajace. Co innego te bliso 30 lub po 30, to te maja już swoje kształty i to już inna bajka.

Zaloguj / zarejestruj