Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
edzio
0

kurwom które zarażaja- powinno sie zalewać cipy wrzątkiem lub wkładać gorące żelazo a takim minutówkom,oszustkom, takim nieżetelnym powinno sie wypalać znamie na czole -tak było kiedyś dawno temu, Znalazłoby sie kilka do odznaczenia?,ja mam takich 6 sztuk a wy?

 
Majster
0

Dokładnie ona traci klientów przez to kto był raz to drugi raz już do niej nie zajedzie tak samo jak ja płacisz 70zl i max 5 minut A jak nie skończysz to jej to nie obchodzi dziekuje do widzenia.

 
edzio
0

gul-czy ty jesteś ich alfonsem że tak ich bronisz. Chłopaki mają świętą racje ,w pięć minut zarobić 100 zł to całkiem nieżle ,tylko że facet płaci i coś za to chce.żadna radocha z ruchania jeśli co chwile słyszysz ile ci zostało czasu albo mówi ci kończ ,ja jadę do dziwki żeby sobie poruchać ,nie jestem królikiem- więc sie nie odzywaj jak nie wiesz o czym mówisz

 
edzio
0

dzisiaj walę ale wóde więc nie byłem nigdzie a jutro będzie widać jak mi będzie z oczu patrzyło po dzisiejszym ale chyba będe w wilkołazie bo mam blisko a o kturej- przed południem zanim paru ogrów je rozrucha. nie lubie puszki po towocie

 
Majster
0

Dziś byłem u Natalii tej blondi fajna jest pod każdym względem polecam jak ciepło jest to i do 15-16 stoją czasami są na robocie więc ich nie widać ??

 
Majster
0

O nie wiedziałem że Kaśka wypadek miała. Dziś za Nickiem stoi 5 jedna ta co mi nie podpasowala stoi pierwsza dalej na zajeździe 4 2 piłkarki jedna ta szczupła młoda druga starsza i dwie półki brunetka i blondynka.

 
Zyziek
0

Zawsze jak lecialem na wawke w niedziele to w goraszce było pusto także jestem pewien że nigdy nie stoją w niedziele. Z resztą nie wiem czy ktoś tam w ogole teraz stoi. Kaśka ta chuda blondyna podobno wypadek jakiś miała, chyba że ta ukraika została. Lód u niej nawet był spoko.

Zaloguj / zarejestruj