Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Adadada
+1

Nie polecam grubszej Bułgarki. Pospiesza, polowe robi ręką, cały czas krzywo się patrzy ze długo i mówi ze ma przeznaczone 5min na klienta. Szkoda czasu i pieniędzy.

 
Litwin
+3

@Adadada: jak wziela kase bylo jej piwiedziec robi do konca bez rak albo odaje szmal, zlapac za kark i prztrzymac leb. Nic ci za to nie zrobii , jak chce zatobic bedzie sie starac.

 
Litwin
0

@SQUBEkkkkkkAa: stoja bik mama I bulgarka zolta. Bylem na lodzie u bulgarki za 70 dych. Powiedzialem zeby sie przylozyla bo wiecej nie przyjde. Odjebala przez pietnascie minut taka robote ze jestem zadowolony. Zlapalem ja za kark I przyduszalem .

 
Semi40
+3

Byłem dziś koło 12:00 to stała jakaś blugarka,po podjechaniu bliżej okazało się że jest dosyć stara ale loda zbiłem cenę na 70 bo chciała 100,jedzila zębami po ptaki aby szybciej aż wszystko puzniej czerwone,dalej była jakaś młoda ale strasznie otyła , ogólnie tyle co one krzyczą plus koszty paliwa to się nie opłaca,dwa lata temu sex 70 lodzik 50 a paliwo 4.90.

 
Litwin
0

Dzisjaj stały trzy big mama, bladbulgarka gruba, szczupla brunetka bulgarka. Ta trzecia szczupla z daleka to nawet nawet, ale z bliska to da sie ja poznac. Ona juz na wiosne tu stała .

 
Litwin
0

@Sksksk: mowisz o tej chudej brunetce. Z daleka wyglada niezzle ale z bliska to juz sie zastanawiasz, ale na cisnieniu ostatecznie. Pozostale dwie szkoda komentowac,po co one tsm stoja. Altrnatywa sa dziewczyny z domowki z Lublina. Tylko trzeba miec wiecej wolnego czsu.

 
Sksk
0

@Litwin: szczerze powiedziawszy lepiej pojechac na cos z [adres] do lublina i za 150 poruchać jak czlowiek na chacie jak po krzakach w aucie sie gnieść z bazylem. Szczegolnie ze teraz wiecej krzyczą za numerek te przy drogach.

Zaloguj / zarejestruj