Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
Penisekwanalu
0

Koledzy jechałem ostatnio s3 i widziałem jakieś nowe mięso na starej trójce.. Jadąc od Myślibórz po prawej stronie blond włosy sucz przy kości . Ktoś może coś wie na ten temat czy warto w to wejść?

 
Mmm
0

Panowie powiedzcie mi która najlepiej wybrać. Byłem kiedyś to zatrzymałem się u pierwszej po prawej stronie na takim większym parkingu leśnym. Chciałem pierwszą po lewej bo wydawała się apetyczna ale ktoś ją sprzątnął a potrzeba silniejsza. Potem była tez taka fajna wysoka po lewej. Wszystkie w sukienkach i szpilkach co lubię. Ale która najlepsza w tym co robi ???

 
XXL
0

@Raf: Jak dopłacisz to wszystko da radę. Trzeba gadać i próbować. Ta mała Bułgarka Suzana robi wszystko za kasę. Lodzik bez gumy ze spustem w usta. Seks i anal w gumie. Za taki komplet wzięła ode mnie 200. Próbuj.