Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
UWAGA
0

Uważać na tą małą Bułgarkę !!! Stoi też wieczorami na Szczecińskiej przed rondem. Kumplowi w środę pękła guma i ma teraz jakieś pryszcze na kutasie. Był u lekarza, dostał tabletki i maść.

 
Siwy
0

Z tego co wiem to nie wszystkie chcą robić laskę bez gumy. Niektóre chcą więcej hajsu za to. Musisz gadać z nimi i się pytać. Osobiście tak nie ryzykuję i dla bezpieczeństwa wolę w gumie. Spust na buźkę wtedy bez gumy ale nie każda się godzi na to.

 
Siwy
0

Stoją ale mało ich jest. Max 3-4 na całej trasie. Polki i Bułgarki. Godziny jakoś od 10-11 i do 15-16. Trzeba czasem trochę pokrążyć bo zajęte mogą być. Cennik standard 50/70/100

 
xyz
0

Byłem u tej Bułgarki blondi jak jeszcze urzędowała w Gorzowie i mnie obsługiwała w gumce. Bez gumy nawet bym nie chciał. Jak się jebie bez gumy to trzeba ją omijać w pizdu. Które tam jeszcze jebią się bez gumy?

 
Siwy
0

Ta blondi Bułgarka co była prawie zawsze na tym parkingu po prawej stronie jak się jedzie od Gorzowa na Myślibórz ponoć wyjechała do Szwajcarii. Ciekawe gdzie reszta tych fajnych Bułgarek się podziała. Może ta blondi ściągnęła je do siebie. Wie ktoś coś na ten temat? Nie ma w czym wybierać jak jeszcze z miesiąc temu. Piszcie koledzy jak jakaś się pojawi albo coś nowego.

 
xyz
0

Okoj idzie spotkać ale dużego wyboru jak na razie nie ma. Porozjeżdżały się. Na starej S3 musisz patrzyć w godzinach 11-16. Stoją też za Boleminem w tych samych godzinach. Zawsze coś się znajdzie.

 
Radar
0

Tak ale tyko na agecji taxiarze z pusataxi i askany i jokera przejeli rynek i rządzą na miescie podworzą na małyszyn prostytutki wieczorami po kryjomu powini i postawic ułatwiani prosytutcji i wspulnictwo farba jest kaka że wewnetrzni zaczeli slectwo i zbierają twardy materjał może wkocu rozpierdolom te afie sutenerów

 
Zorro
0

Ja byłem u niej nie raz. Fajna jest. Nie widzę jej już jakiś czas. Ponoć pojechała do Bułgarii ale z tego co tu koledzy pisali to ma wrócić. Nie wiem tylko kiedy. Dajcie znać jak się znowu pojawi.