Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
eugeniusz
0

dzisiaj 7 dziewczyn,liczac od GW po lewo okularnica,(pukana kilka razy -dosyc jej narazie)po prawo na parkingu Polka blond niezbyt,kawałek dalej po prawo nastepna Polka na krzesełku,skret na Rębowo blond milf,ostatnia po prawej w lasku z figury zajebista blond ale twarz w krostach wytapetowana,ubrana fajnie spodenki szpilki-ale ta twarz odstraszyła...-raczej Polka,dalej grubas w lesie po lewo i ostatnia jakas wysoka czarna-przy niej zawrotka i pojechałem w pizdu ogolnie nie korzystając

 
Denis
0

Szwagry wczoraj byłem na starej S3 i nie mogłem znaleźć ładnej opalonej Bułgarki. Ostatnio byłem u niej pod koniec lipca. Stała mniej wiecej druga w lasku od Gorzowa. Bardzo ładna długie nogi, wysokie szpilę chyba w różowej sukience miała tatuaż na ręce. Czy wiecie gdzie sie podziewa? Bo te bulgary nie chciały powiedziec.

 
Miras
0

Penisekwanalu dzieki nie wiem czyli tejsamejpiszemy mi chodzi o neli ta w wysokich szpilach bo wiem ze jest jeszcze jakas inna w okularach? Mozesz je opisać która to która. Jak je rozróżnić?

 
Napalony
0

Boże Święty, co to za pasztet, przedostatni po lewej stronie w kierunku smolar! Gruba, brzydka, ryj cały w syfach, nogi ma grube jak te drzewa!!! Leśniczy to postawił do odstraszania??? Przeciez jadąc od strony Smolar jak to coś zobaczyłem to już nawet na widok Neli mi stanąć nie chciał! Ci alfonsi maja takie braki kadrowe, że stawiają to co jest pod ręką zamiast tego co jest ładne? Błagam, alfonsi zabierzcie to bo będę miał koszmary!!!

 
Penisekwanalu
0

Byłem u tego potfora pogadać nie chciała dać się w dupsko wyjebac.. Chciałem piss lub ostrzej też marudzi. Zaproponowała loda bez gumy za 50 i lejesz gdzie chcesz ale podziękował em.. Dodam że nie ma zębów przednich więc nie zadrapie

 
Penisekwanalu
0

Koledzy jechałem ostatnio s3 i widziałem jakieś nowe mięso na starej trójce.. Jadąc od Myślibórz po prawej stronie blond włosy sucz przy kości . Ktoś może coś wie na ten temat czy warto w to wejść?

 
Mmm
0

Panowie powiedzcie mi która najlepiej wybrać. Byłem kiedyś to zatrzymałem się u pierwszej po prawej stronie na takim większym parkingu leśnym. Chciałem pierwszą po lewej bo wydawała się apetyczna ale ktoś ją sprzątnął a potrzeba silniejsza. Potem była tez taka fajna wysoka po lewej. Wszystkie w sukienkach i szpilkach co lubię. Ale która najlepsza w tym co robi ???