Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
FGW
0

Panny stoją na starej S3 przeważnie od 10-11 do 16 jakoś. Nic ciekawego jak na razie nie ma. Ta blondi mamuśka jest sympatyczna, trochę śmiesznie gada ale ogólnie stara się. Lodzik ok a sex tak sobie. Leniwa trochę i na jeźdźca nie daje rady. Cipa już rozwalona. Piszą żeby uważać na tą małą Bułgarkę bo któremuś pękła guma i po lekarzach musiał latać.

 
FGW
0

@Bcd: Ta blondi mamuśka co na zjeździe na Rębowo stoi to za loda 50 a sex 70. Raz udało mi się komplet za 50 u niej. Ta mała Bułgarka stała na parkingu a nie raz kawałek dalej po prawo jak od Gorzowa jedziesz. Wieczorem stała też na Szczecińskiej. Nie korzystam z jej usług bo piszą tu że kolesiowi pękł gumowiec i po lekarzach musiał latać. Wolę nie ryzykować.

 
FGW
0

@Pjoter: Nie wiem ale myślę że tak. Musisz pytać. Jednemu zrobi bez a drugiemu nie. Dla swojego bezpieczeństwa wolę w gumowcu korzystać z tych panienek. Spust robię na cyce i buźkę ale też nie wszystkie idą na to. Trzeba pytać. Niektóre za którymś tam razem dopiero pozwalają sobie na takie spusty. Muszą chyba oswoić się z klientem :D Jak już wie że szybciej dojdę na cyce to wtedy dają :) A tu niby niechcący zawsze tryśnie też na buźkę :D

 
UWAGA
0

Uważać na tą małą Bułgarkę !!! Stoi też wieczorami na Szczecińskiej przed rondem. Kumplowi w środę pękła guma i ma teraz jakieś pryszcze na kutasie. Był u lekarza, dostał tabletki i maść.

 
Siwy
0

Z tego co wiem to nie wszystkie chcą robić laskę bez gumy. Niektóre chcą więcej hajsu za to. Musisz gadać z nimi i się pytać. Osobiście tak nie ryzykuję i dla bezpieczeństwa wolę w gumie. Spust na buźkę wtedy bez gumy ale nie każda się godzi na to.

 
Siwy
0

Stoją ale mało ich jest. Max 3-4 na całej trasie. Polki i Bułgarki. Godziny jakoś od 10-11 i do 15-16. Trzeba czasem trochę pokrążyć bo zajęte mogą być. Cennik standard 50/70/100

 
xyz
0

Byłem u tej Bułgarki blondi jak jeszcze urzędowała w Gorzowie i mnie obsługiwała w gumce. Bez gumy nawet bym nie chciał. Jak się jebie bez gumy to trzeba ją omijać w pizdu. Które tam jeszcze jebią się bez gumy?

 
Siwy
0

Ta blondi Bułgarka co była prawie zawsze na tym parkingu po prawej stronie jak się jedzie od Gorzowa na Myślibórz ponoć wyjechała do Szwajcarii. Ciekawe gdzie reszta tych fajnych Bułgarek się podziała. Może ta blondi ściągnęła je do siebie. Wie ktoś coś na ten temat? Nie ma w czym wybierać jak jeszcze z miesiąc temu. Piszcie koledzy jak jakaś się pojawi albo coś nowego.