Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
Kecaj
0

Panowie nowa dziewczyna ukraińska 26 lat. Tatiana ktoś cos wie? Piszcie. Ponoć stoi na wysokości MOP Malyszyn na starej S3 w głębi lasku ale zawsze w asyście gostka. Prawda?

 
FGW
0

Panny stoją na starej S3 przeważnie od 10-11 do 16 jakoś. Nic ciekawego jak na razie nie ma. Ta blondi mamuśka jest sympatyczna, trochę śmiesznie gada ale ogólnie stara się. Lodzik ok a sex tak sobie. Leniwa trochę i na jeźdźca nie daje rady. Cipa już rozwalona. Piszą żeby uważać na tą małą Bułgarkę bo któremuś pękła guma i po lekarzach musiał latać.

 
FGW
0

@Bcd: Ta blondi mamuśka co na zjeździe na Rębowo stoi to za loda 50 a sex 70. Raz udało mi się komplet za 50 u niej. Ta mała Bułgarka stała na parkingu a nie raz kawałek dalej po prawo jak od Gorzowa jedziesz. Wieczorem stała też na Szczecińskiej. Nie korzystam z jej usług bo piszą tu że kolesiowi pękł gumowiec i po lekarzach musiał latać. Wolę nie ryzykować.

 
FGW
0

@Pjoter: Nie wiem ale myślę że tak. Musisz pytać. Jednemu zrobi bez a drugiemu nie. Dla swojego bezpieczeństwa wolę w gumowcu korzystać z tych panienek. Spust robię na cyce i buźkę ale też nie wszystkie idą na to. Trzeba pytać. Niektóre za którymś tam razem dopiero pozwalają sobie na takie spusty. Muszą chyba oswoić się z klientem :D Jak już wie że szybciej dojdę na cyce to wtedy dają :) A tu niby niechcący zawsze tryśnie też na buźkę :D

 
UWAGA
0

Uważać na tą małą Bułgarkę !!! Stoi też wieczorami na Szczecińskiej przed rondem. Kumplowi w środę pękła guma i ma teraz jakieś pryszcze na kutasie. Był u lekarza, dostał tabletki i maść.