Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
szwedzkicock
-1

Przetestowałem wczoraj dwa. Młoda szczupła dziewczyna ubrana na czarno, była miła i posłuszna, świeża. Dał jej palec odbytnicy i zapłacił za nią 100 zł. Wtedy shemale, bardzo miła i poważna osoba, też dałem mu palec w odbyt, ta sama cena 100 zł

 
jack_terrier
-1

@Janosik25: Tak, miała szpile, które dodatkowo sprawiały wrażenie że jest bardzo wysoka. Długie czarne włosy. Jak jechałem to akurat stała ale miała krzesełko.

 
jack_terrier
0

Hej Szwagry, dziś jadąc od strony Gorzowa pierwsza z lewej standardowo okularnica. Dalej wjazd na parking leśny po prawej pusto. Następnie po prawej blondyna a kawałek dalej za nią wysoka, szczupła brunetka w czarnej obcisłej kiecce. Długie czarne włosy i czarne okulary. Zapewne bułgarka ale z wyglądu rakieta. Jak wracałem była bez okularów i wyglądała na dość młodą. Czy ktoś ją może testował i podzieli się opinią???

 
Wwewa
0

@asss: Nie brałem jej bo już kiedyś ja miałem. Wolę przetestować coś nowego. Była jeszcze starsza blondyna na zjeździe. Do tego 3 inne Bułgarki z czego dwie już brałem.

 
Ruchacz89
-4

Dzis pojawila sie nowa blondi polka, Ewelina. Serwis w 100% profeska, fajnie jeczy lodzik mega i co najwazniejsze bardzo mila pogada i wgl. Ta wasza okularnica moze soe od niej uczyc!

 
mks
-2

@Ruchacz89: potwierdzam: jak zgadzasz to zrobi loda bez gumy za 100 bez połyku, ja ja najpierw poruchałem w gumie,a później obciągnęła bez, chętnie się rozbiera do naga i bardzo miła,

 
Onek
0

@Mlody423: no właśnie. To przecież bułgarka a nie żadna polka. Niektórzy tu już nie wiedzą co do auta wpuszczają. Kiedyś im jakiś facet wejdzie i powie że... jest polką.

 
jancio12345
0

Dzisiaj 8 sztuk naliczyłem i z 3 nowe (nie korzystałem bo robiłem zwykły rekonesans). Jedna nowa od Gorzowa jadąc zaraz przy końcu lasu po prawej stronie śniadej cery filifionka w ciekawym odzieniu, druga nowa to chyba ten shemale po lewej od filifionki a na końcu blondi o której tu piszecie - wygląda miło dla oka. Reszta to buki i muminki i osławiona okularnica.

 
Onek
0

@c88: przecież ta blondi na tym parkingu była strasznie słaba. Z wyglądu niezły lachon ale kiepska przy robótkach. Dobrze że wyjechala bo to taki typ gwiazdy. Przecież tam są o wiele fajniejsze. Pewnie nie tak atrakcyjne jak ta gwiazda ale tysiac razy normalniejsze. Niektóre to takie jak dobra koleżanka