Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
johnny_daf
+6

Dziś koło godz 12 stały 4 sztuki (licząc od strony Gorzowa): -blondyna przy wjeździe na parking po prawej - Bułgaria kawałek dalej po prawej - milf przy wjeździe na Rębowo - kawałek dalej Bułgaria po lewej pod lasem Korzystał ktoś z tej blondi przy parkingu?

 
Dyziek
+1

Są na tej jebanej S3 jakieś dobre suki bo byłem dwa dni temu podjeżdżam pytam czy głębokie gardło robi a suka nieee.. Anal nieee to po chuj ty głupia szmato tam stoisz!

 
jacek6108
0

@Mozart: wiesz jak kurwy teraz potaniały na mieszkaniówkach ? Brały po 300 te lepsze a chcą teraz 200 , jeszcze trochę i będzie 150 jak było 3-4 lata te,u i było dobrze.I komu to przeszkadzało ?