Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
xyz
0

Okoj idzie spotkać ale dużego wyboru jak na razie nie ma. Porozjeżdżały się. Na starej S3 musisz patrzyć w godzinach 11-16. Stoją też za Boleminem w tych samych godzinach. Zawsze coś się znajdzie.

 
Radar
0

Tak ale tyko na agecji taxiarze z pusataxi i askany i jokera przejeli rynek i rządzą na miescie podworzą na małyszyn prostytutki wieczorami po kryjomu powini i postawic ułatwiani prosytutcji i wspulnictwo farba jest kaka że wewnetrzni zaczeli slectwo i zbierają twardy materjał może wkocu rozpierdolom te afie sutenerów

 
Zorro
0

Ja byłem u niej nie raz. Fajna jest. Nie widzę jej już jakiś czas. Ponoć pojechała do Bułgarii ale z tego co tu koledzy pisali to ma wrócić. Nie wiem tylko kiedy. Dajcie znać jak się znowu pojawi.

 
Tesko
0

Na agecji u nas naj lepsze. Guwno skana wozi klientów na domuwki przejeli rynek taxi zamienili ma strzeczo taxi. I cerpiom korzyszci za poworzenie klijentuw do burdeli powiozani z sutenetami statnio czarny woldzwagen pasat wysadzał dziwki na szczecinskiej wieczorem gaszom koguta to znak ze ma dziwke w aucie debila nagrali kamerom jak podwozi do pracy