Stara S3

Dziś dałem się skusic na "pannę" z starej S3 młodziutka 19lat Bługarka, szczuplutka i bardzo niska z kolczykiem nad ustami ni w ząb polskiego próbowałem po angielsku tez nic tylko niemiecki. Ceny standard lodzik 7/10 seks kiepski była bardzo spieta. Po wszystkim kierowalem sie w stronę Gorzowa po drodze jeszcze kilka kiepskich okazow az gdzies 5 km przed GW fajna ruda wysoka wygladala na ostrą aż żałowałem ze zatrzymalem sie wczesniej ;) ktos z nią sie zabawial? Jak wrażenia?

Komentarze  dodaj komentarz
 
Penisekwanalu
0

Koledzy ta starsza blond co stoi na końcu lasu po prawej polka daje w anal nawet bez kalosza pozwoliła ciasne dupsko ledwo wszedł spust oczywiście w środku.. Najgorsze ze nie bierze do papy bez gumy

 
Penisekwanalu
0

@AAA: kurwa chłopaki nie bierzcie tych dopalaczy. Jadąc na Szczecin prawie na końcu lasu na łuku drogi jedna jedyna krótko scieta stoi stara rura 42 lata blond.. Stoi koło wiaduktu Trasy S3.. Musisz dobrze pogadać bo nie jest łatwa wymyśla ceny ale po chwili wypina dupsko jak cza

 
penisekwanalu
0

@Onn: jak pojedziesz warburgiem i słoma wystaje ci z gumiaków w dodatku nie potrafisz gadać ze zwykłą dzivą i namówić ją na anal bez to się nie dziwię że marudzila.. Konkretnie pakujesz tą rurę do auta i mówisz że kumpel ją jebie bez gumy w każdą dziurę od lat i ty też tak chcesz..

 
Kriss
0

Stało dzisiaj sporo dziewuszek. Jedna taka wysoka brunetka opalona, długie włosy, prawie naga, ale akurat jakis motocyklista z nią gadal. Typie na motorze, jak tam było.

 
krisso
0

Przed chwilą wróciłem z trasy, nie byłem sam więc nic nie mogłem, ale stały panny, 2 jakies nowe, pierwszy raz widziałem, fajne młode, dawać alfonsy więcej. Na urlopie będę chyba codziennie jeździł, a od której one stoją w tygodniu?