UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz
 
Mysliwy69
-2

Część szwagry od 3 dni latam po Kato jedynie i nic nie ma oprócz Seata na bankowej widziałem jedną laske młodsza koło bp w bordowym samochodzie . I koło cmentarza stala 2 dni z rzędu BMW biała czy ktoś cos wie na ten temat bo ciśnienie jest dziś strasznie duże chyba że ktoś da jakiś fajny namiar na dziś

 
on38XXKato
0

@Mysliwy69: a ta w białym BMW to jakaś fajna bo jej nie kojarzę. Ostatnio była myszka w nowym aucie bo skoda w naprawie. Chyba jest najlepsza z tych wszystkich które stoją konkretna laska.

 
Alboalbo
+1

@Opel30: Albo Myszka albo fajna bo to w parze nie idzie. Myszka była fajna jak była mlodasz teraz to bułkę przez bibułkę a h...ja całą gębą. Dama!

 
Rokefeler
0

Powiedzcie Panowie co z Myszka tak schudła że znikła? P.s. lepiej wyglądała jak miała.troszke więcej ciała teraz to chce i flak brzuszek tragedia ale dalej ciągnie jak odkurzacz bosch.

 
Shahbabxv
+3

Nic nie ma. Jest dramat. Trzeba się na mieszkaniówe przerzucić i zbojkotować tę drogówe bo tylko marnują czas szwagrów nie pojawiając się regularnie

 
Xyzabc
-1

@Janosik69: Bzdury wypisujesz Jadzia nigdy na mieszkaniowce nie pracuje. Nie wiem jaki masz w tym cel ale bardzo ci współczuję... Twój wpis świadczy tylko i tym, że nawet u niej nie korzystasz ani nie masz z nią kontaktu.

 
Doturbodzbana
-3

@FranioZdr: Ja przynajmniej nie wypisuje kłamstw na temat dziewczyn i nie robię w chuja szwagrów, jak to robi frajer powyżej. Jak widać po twoim komentarzu jesteś jednym z tych co lubią pierdolic farmazony na forum, byle co pisać byle coś napisać. Dziewczyny doskonale znają to forum i czytają te wasze wypociny. Dlatego przez takich zjebów żadna się tu nie udziela, co jest szkodą dla innych szwagrow chcących skorzystać z usług Pań, których nie umieją wypatrzyć na drogówce.

 
Gutricio
+1

@Doturbodzbana: A nie widzisz debilu że tu i tak nikt od jakiegoś czasu nie daje żadnych informacji na temat aktualnego przebywania dziewczyn? + potwierdzam widomosci przedmówców - Jadzia na mieszkaniówe przeszła bo byłem

Zaloguj / zarejestruj