UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz
 
bywalecnakatow
0

@Maly26: Ktoś tu nie potraf czytać ze zrozumieniem. Zwróć uwagę kto założył ten temat, jaką divę i miejscówkę opisał. Jak widać w twoim wypadku to masz problem nie tylko z rzetelną opinią i informacją o stojących dziewczynach. Czytanie też sprawia ci problem... Poniżej po twoich komentarzach widać jaki z ciebie biedny, erotoman gawędziarz.

 
BlondUkraina
0

@nowy11985: jeśli pytasz o blondynke z parkingu naprzeciwko Lildla...to ma ona nieco ciałka, opalona ale nie idzie jej dotykać. A jak się nie mieścisz w oknie czasowym to usłyszysz "kończ juz"

 
Qqw
0

Maly nie pisz bzdur. Jadzia przyjeżdża normalnie na wieczór na swoją miejscówkę na przeciw AM i Holdingu Węglowego. To jest skrzyżowanie ul. Przemysłowa i Damrota. Naucz się ulic w Katowicach. Stoi jej audi w dobrze oświetlonym miejscu.

 
Qqw
-1

@Maly26: 3 wizyty to nie stały klient. Niby tak znasz Jadzię a bzdury wypisujesz na jej temat, zresztą nie pierwszy raz. Wystarczy zerknąć na twoje wpisy na forum i widać kto tu śmieci...

 
Merc
+1

@Szwagrrr: laski w białej mini wczoraj niw było. Jadzi nie było. Kolejka samochodów do myszki. Przy rondzie stała stara blondyna w Szpilkach i mini. Na Orlenie ćpunka i cycata

 
Grubciooo
-2

Witam Panowie. Kulturalne szybkie pytanko, czy znajdę dzisiaj jakąś fajną MILF wieczorkiem - im starsza tym lepsza. Jakbyście mogli powiedzieć gdzie mniej więcej szukać i podzielić się opinia. Dzięki i pozdro szwagry

 
Szwagrrrrr
+2

@Psychobmw: Nie spotkałeś Myszki bo jej nie było, tak jak pisałem :) Zreszta wysłałem jej smska z pytaniem czy będzie i nie odpowiedziała wiec Jej nie było, bo zawsze jak się wybiera do pracy to jest pod telefonem. Najlepiej weź sobie numer bo widać jak można polegać na opini tych koniobijców.