UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz
 
Jack2705
0

@BywaIacNaKato: Nie udzieliłem info bo nie mam w tym temacie nic do powiedzenia, nie korzystałem z katowickich kobiet, zbyt duża odległość, ale przynajmniej głupot tu nie piszę. Jeśli napisałeś konkret to chwała Ci za to, ale mało tu takich. To co napisałem wynika z moich obserwacji tego portalu. Czuwaj!

 
gdzienaszeGwiazdy
0

No właśnie Gdzie Siwa i Jadzia? Nie widać ich na drogówce już jakiś czas Na tych Katowicach to bieda straszna jak nie ma najlepszych dziewczyn.

 
tomciopaIuch
+3

@Giorgio: Nie jestem desperatem Jak mam płacic divie to ma być ładna, zgrabna z fajnym, zadbanym ciałem. Mozecty lubisz ruchają co popadnie ale powinno się nadmienić jak wyglada laska, która polecasz bo ktoś może się zdziwić i rozczarować. Niby mloda a już taka sflaczała. Porażka

 
Kcprxx
-3

@tomciopaIuch: Sflaczały to Ty masz mózg, jak ktoś podjeżdża to chyba widzi dziewczyne? Jakbyś nie byl zdesperowany to nie spędzałbyś całych dni na forum i smarował durne posty. Najwidoczniej nie masz swojego życia i kręci się ono wyłącznie wokół tego forum. Współczuje.

 
Bartass
-1

@BPstacja:a tobie co staje pewnie na widok przednich siekaczy Ty pewnie wolisz grubą myszkę z pojemnikami między zębami, dwudziestolatka a już sflaczała albo powyginana od prochów siwą

 
BPstacja
0

@Bartass: Jak ty porównujesz tą szczerbatą do Siwej to brak słów. W podobnym wieku, podobny staż na Katowicach a jeśli chodzi o wygląd to przepaść. Jeśli chodzi o myszkę wcześniej fes gruba teraz faktycznie obwisła jak na swój wiek. Niestety młodość nie wieczność. Nie każda jest wino. Jedyny jej "atut" to fbg...

 
Asdf12434
0

Byłem jakiś czas temu (bodajże miesiąc temu) i były pustki , zmieniło sie cos czy nadal tak pusto wieczorami ? Nawet na syfiatym Orlenie było pusto xD pozdro !

 
KatowiceNight
+3

@Cesarz07: Nie wprowadzaj w błąd szwagrów, bo Jadzia ma miejscówkę na Damrota przy akademii. To, że jej auto jest pod wordem nie znaczy, że mają tam przyjeżdżać. Tam tylko podjeżdża jak umówi się ze swoim znanym, stałym bywalcem. Potem jeżdżą jakieś pajace tam i spowrotem, bydło robią i rozpraszają

 
uzytkownik25
0

@KatowiceNight: Sama Bohaterka robi sobie Burdel jadąc swoim autem za WORD. Jak ma oleju w głowie niech pomyśli trochę ale dając na ulicy tyle czasu może być brak oleju. Kto cie rozprasza? Masz adrenalinę przynajmniej.

Zaloguj / zarejestruj