UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
nowy21
0

@Eldor napisałeś mi w dziale ul Bogucicka wjazd na os gwiazdy , że nie polecasz mi tej czarnulki niskiej ubranej normalnie w te spodnie i kurtę przeważnie , gorzej przy lodzie czy seksie? Lub ewentualnie ktoś z was jak korzystał byłbym wdzieczny co z nią nie tak bo wydaje się być z rozmowy nawet komunikatywna. Czy wszystko robi w prezerwatywie bo to ważne ?

 
Jacus
0

@JasnieWielmorznyPanEustachyPod: Ja ci obciongne po same jaja i wszystko polkne za 30 zł ruchanie w dupe 30 komplet 50 jestem muodym chlopcem o dziefczencej urodzie bende dziś w rorzowych spodniach na Damrota pod brama cmentaza

 
Jcb12
0

@FanJedrnychCyckow: ty gosciu piszesz gdzie tylko się da , kilka razy dziennie po wszystkich miejscowkach, idź na leczenie bo robisz się niebezpieczny dla dziewczyn, poprostu psychol i zboczeniec. Nie podawajcie mu informacji bo kto wie o co śfirowi chodzi!!!

 
Fan
0

@Jcb12: te gościu daj se siana po to jest forum żeby pytać w różnych działach i od szwagrów dostać opinie na dany temat jeśli tego nie kumasz to wracaj do książek smarku!

 
Szakal
0

@FanJedrnychCyckow: Była taka co miała duże cycki i jędrne na samo wspomnienie staje i te sterczące sutki... ale nie ma. Jadzia ma spoko piersi na Damrota.

 
rozmowny
0

Analu żadna nie robi.. A dzis pustki w sumie. Jadzia damrota laska na bp i na murckowskiej byla ale nie wiem czy dalej stoi i laska na uniwersyteckiej z bmw teraz matiz

Zaloguj / zarejestruj