UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
KatowiceNight
+3

@Cesarz07: Nie wprowadzaj w błąd szwagrów, bo Jadzia ma miejscówkę na Damrota przy akademii. To, że jej auto jest pod wordem nie znaczy, że mają tam przyjeżdżać. Tam tylko podjeżdża jak umówi się ze swoim znanym, stałym bywalcem. Potem jeżdżą jakieś pajace tam i spowrotem, bydło robią i rozpraszają

 
uzytkownik25
0

@KatowiceNight: Sama Bohaterka robi sobie Burdel jadąc swoim autem za WORD. Jak ma oleju w głowie niech pomyśli trochę ale dając na ulicy tyle czasu może być brak oleju. Kto cie rozprasza? Masz adrenalinę przynajmniej.

Zaloguj / zarejestruj