UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Kammq
+2

@Alvaro12345: na tej stronie przeczytasz tylko wywody pełnych magazynków a nie żadne konkrety, opowiadają tu o swoich podbojach zamiast o konkretach które są najbardziej pożądane✌🏼Zreszta jak widać same pojeby

 
Ford
0

@Klient: Była w zeszłym tyg w piątek, ja ją trafiłem około 21 trochę bliżej cmentarza przy murze z AM na tym pasie do parkowania. Czarna skoda na blachach KR. To ta sama myszka co pod komfortem stała.

 
LuxTorpeda
+1

Panowie dzis widziałem na dudy... za mostkiem bladi i czarnula torche przy kosci co mozecie o nich powiedziec i Pani w BMW oraz jakas czarnulka kolo stacji . Mozecie cos na ich temat napisac?

 
Alex123
0

@LuxTorpeda: też widziałem te dwie ta czarna przy kości już dawno tam stoi a ta blondynę pierwszy raz widzialem. Jak ktoś korzystał napiszcie czy warto

 
Oldboy
0

@LuxTorpeda: Ta blondyna to Edyta AK: Edek normalnie to stoi na Orlenie na Murckowskiej w stronę Tychów. Ze 20 lat doświadczenia💪. Swego czasu urzędowała z Sylwią (chyba na zasłużonej emeryturze)

 
Oldboy
0

Długo mnie nie było na mieście i powiem że bajkopisarzy na temat Jadźki przybyło... Ona sama dalej sexy, chociaż przydałaby się jakaś konkurencja bo brakuje tej rywalizacji o klienta co z przed lat. Kiedyś jak jechałem Damrota do Powstańców to co 10 metrów stała laska i było w czym wybierać👍💪. Teraz z powodu jej braku Jadzia wybiera klienta a nie klient Ją! Ale zauważyłem nie dawno że pod nie obecność królowej pojawiła się konkurencja Skodą na Krakowskich tablicach i muszę powiedzieć że lodzik mógł konkurować... do tego niezła dupa niczym latynoska👍 Cycek to takie dobre 4 więc dalej tak będzie to Jadzia odda koronę przez KORONĘ 😜

 
Armarin
-1

@Oldboy: zgadzam się z Tobą. Też już od dawna nie przebywam w Kato choć mieszkałem tam od urodzenia i obserwowałem jak jedne przychodzą i inne odchodzą, ale to się dzieje ostatnimi czas to dramat właśnie przez brak dziewczyn bo te które są cały czas już się tak obczaskały że bardziej jedziesz bo chcesz spuścić ciśnienie niż dla tego że jest coś naprawdę zajebistego. Nawet same dziewczyny robią sobie same na złość i jedna wypisuje na drugą stek bzdur a prawda jest taka że facet patrzy oczami i myśli fają więc pojedzie do tej co ma najtaniej i najwięcej zrobi, tylko one jakoś tego nie potrafią zrozumieć i walczą bez sensu. A co do portalu syffff i malaria, jeden przekszykuje drugiego, co to on nie jest, kogo nie zna, kogo nie ruchał itd a tak naprawdę robią tylko syf na stronie, i ciągle zadają te same pytanie: jest coś dziś w kato ?? . Od razu widać że to wszystko z za rzeki bo ci co jeżdżą to wiedzą kiedy stoją, ile biorą, w jakich godzinach można je zastać.

Zaloguj / zarejestruj