UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Muehehe
-1

@Hahaha: jeśli Ty masz zbyt wygórowane wymagania i najczęściej nie stoi, to powinieneś się udać w kolejności (jeśli jedno nie zadziała, to następne) -> seksuolog -> psycholog -> psychiatra -> obcięcie go i pójście do zakonu.

 
Klubik978
-2

Panowie tak z innej beczki. Będę jutro wieczorem w Katowicach? Jaki klub polecacie? Byłem kiedyś w kenzo w Czeladzi m. Nawet spoko. Znacie jakieś dobre kluby?

 
Morfeusz
0

Panowie, mam pytanie. Czy ktoś miał do czynienia z panią spod Smart Gyma? Czy komuś udało wydostać się z symulacji lub coś gwałtownie zmieniło się w życiu po odbyciu stosunku seksualnego?

 
Morfeusz
+1

@Tomy122: Żeby wydostać się z symulacji trzeba wykonać coś niekonwencjonalnego, co w ostateczności doprowadzi do błędu i ograniczenia przepustowości przepływu danych. Ciężko objąć racjonalnym rozumem, dlaczego ktoś mógłby chcieć odbyć stosunek seksualny z Panią spod Smart Gyma. Stąd też moje pytanie adresowane jest do Panów, czy po zakończonej interakcji udało im się opuścić symulację i dostać do świata realnego? Tomy112 daj znać jak spróbujesz bo nie wiem czy podejmować ryzyko.

 
Merc_kr
0

@Traverso: do 22.30 wczoraj obczajalem ten mur i nic. Nie było w mini. Myszka się kręciła SKoda. Jadzia i jakaś blondyna stara chyba baby Jaga na początku Akademi muzycznej. Blondi w mini nie było niestety. A jsk dxis ?

 
Pako11
-2

@Michou: głupoty gadasz blondi , właśnie na jej usługi nie można narzekać, lodzik do końca , chyba że czymś jej podpadles, ja zawsze jestem zadowolony

 
konto_usuniete
-7

Specjalnie stworzyłem konto Vip by podziekować jakieś kur** podszywającej sie pode mnie :) wiec zaczne od początku, Myszka jest idealną kobięta, nigdy nie powiedziałem na nią złego słowa i nigdy nie powiem. Usługi na wysokim poziomie, plus rozmowy i nie tylko. Nie raz gadaliśmy i zostawała ze mną dłużej.. dziękuję komuś podszywającemu się pode mnie i piszącemu o pierdołach o oralu bez gumy i jakimś syfie lub nie i o temacie Myszki. To nie ja pisałem, jak pare komentarzy tutaj :) Ch Ci w Dupę za podszywanie sie pod kogoś ;) a Myszka, teraz to ideał jeszcze większy niż kiedykolwiek !

 
konto_usuniete
0

@Avatar: hahaha ciekawe ile jeszcze powstanie tu kont robiących reklame i antyreklame którejkolwiek z dziewczyn :D jak dla mnie któraś laska założyła konto 😅😅 love story niczym M Jak Miłość 😅

Zaloguj / zarejestruj