UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
AndrzejHappinesss
-2

@MyszkaJesCzyNie: Miało jej nie być do 20 i dzisiaj jej nie ma bo byłem. Ale Panowie lipa ogólnie na Kato niby cos tam wychaczyłem ale to nie to samo. Piszecie jakieś tam głupoty ze Myszką nie ma teraz figury ze piersi nie takie dla mnie wszystko ma na miejscu tak jak powinna. A reszta na Kato nawet jej do pięt nie dorownuje.

 
jakistaki
-1

MYSZKA Hej jak teraz cennik u myszki bo słyszałem że po inflacji jej odwaliło? Ktoś jakieś info? Bo schudła w ciul ale nie wiem czy jest sens czekaj...

 
Ajshqja
+1

Może głupie pytanie i pewnie wiele już razy się przewijało ale nie mam zamiaru wetować x stron do tylu wiec pytam się was po prostu :) gdzie znajdę myszkę bo tak każdy zachwala i w ogóle a chciałbym podjechać sprawdzić żeby móc sie tez wypowiedzieć na jej temat , chyba ze ma stałych bywalców i już ciężko sie wbić to odpuszczam temat , pozdro !

 
Bylwidzial
0

W piątek widziałem przy cmentarzu na Powstańców taką blondynę w białej mini,korzystał ktoś ? W piątek byłem u tej co za PKO na tym parkingu stoi,figurę ma fajną,cycki zrobione a ogólnie to pierdoli od rzeczy i szybko szybko pieprz mnie pieprz,nie polecam jej

 
Ajshqja
+1

Nie polecam tej starej blondyny pod szkołą muzyczna, nie dość ze szluga trzyma w mordzie to serwis na odpierdol , chyba ze do stałych klientów ma inne podejście..?

 
Ajshqja
+3

@BywaIec: byku jakbym wiedział to uwierz , ze bym podjechał haha ale No jak to mówią człowiek całe życie uczy się na błędach ! Dzięki za wskazówkę następnym razem będę się bardziej rozglądał. Piona !

 
Ajshqja
0

@Kutanoid: a co tu więcej pisać, miejscówka przypałowa, stare pudło zero zaangażowania czegokolwiek najlepiej żebyś dał hajs , włożył raz i już możesz ją odstawić

Zaloguj / zarejestruj