UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
byl_ruchal
0

Pany, a co to za Damulka, najczęściej w jasnym płaszczu, wysoka brunetka?? Jak na nią mówią, Ania z tatuażami? Stoi za mostem a przed Lidlem po prawej stronie ( jak wjazd na garaże)jadąc od Novotelu.

 
Ford
-2

@Goras: No tak umiejętność obciągania bez gumy... Nie każda diva takową posiada. Jeżeli ty lubisz ruchać grube to ok ale nie krytykuj i nie oczeniaj innych kobiet z dobrym warsztatem i wyglądem, na co wskazuje historia twoich komentarzy. Najezdzasz na Siwa niezła dupe z pogardą a jarasz się kobieta z wielką, tłusta dupa.

 
Hipokryta
+1

@Ford: Kolego zastanów się co piszesz o oczernianiu bo w tym momencie to Ty oczerniasz Myszkę. Po pierwsze nie oferuje FBG, po drugie nie oczekuj od innych szacunku do dziewczyn skoro sam go nie masz, piszesz o niej jak o szmacie do podłogi bo nie wazy 50 kg, a w życiu z dziewczyną słowa nie zamienileś jak mniemam po powyższej wypowiedzi. Nie podoba Ci się okej, nie musisz przecież korzystać, ale po co piszesz o osobie której nie znasz, rzeczy których nie sprawdziles? Sami nakrecacie chore sytuacje i obrzucacie błotem dziewczyny. Niech każdy sobie jeździ gdzie mi pasuje, po co te ciągle idiotyczne porownania zwłaszcza Jadzi i Myszki, dwie zupełnie różne osoby pod każdym kątem i nie ma co porównywać, a takich typów jak ten cały Mikołaj powinni blokować bo tylko wzbudzają niepotrzebne sensacje.

 
Ford
0

@Hipokryta: @Hipokryta: Pisanie o grubej dziewczynie, że jest taka to nie świadczy o braku szacunku a ocena wizualna. Pisanie o usłudze FBG to stwierdzenie faktu a nie oczernianie. Skoro tobie nie robi... no cóż...Kto tu nie ma szacunku do dziewczyn to pokazał typ Goras pisząc o Oldze: ''Dokładnie, jebać tę ukrainkę. Wielka dama, dotknąć nigdzie nie wolno, co to ma być? Niech idzie pracować na Ukrainę i tam warunki stawia!'' ''Nie polecam tej tłustej ukrainy. Foszasta i nigdzie nie dotykaj. Lód od niechcenia, wszystko z łaską. Niech wraca do siebie i tam kozaczy!'' O jednej pisze tłusta a inną grubą chwali. Hipokryta. Ciekawe bardzo, że odkąd pojawiła się ta Myszka robi się na tym forum oczernianie i obelgi w stronę innych dziewczyn, które i tak mają ruch i swoją klientelę, pomimo waszych niemiłych komentarzy. Jeden lubi ruchać grube dupska inny woli szczupłe dziewczyny. Skoro Siwa, Jadzia czy Ewka są zgrabne i szczupłe to to napiszę jeśli korzystam u zgrabnych dziewczyn a jak Myszka jest grubą dziewczyną to to napiszę bo ma sporo kg. Jeśli ktoś takie lubi to jego gust ale niech nie pierdoli, że to obrażanie dziewczyny. Spokój tu był i normalne komentarze i opinie a ktoś próbuje siać ferment i do tego wyzywa innych szwagrów

 
Hipokryta
-1

@Ford: teraz to wysuwasz bardzo daleko idące wnioski. Zawsze na tym forum był syf i taka jest prawda. Myślę że bardziej chodziło mu o poziom usług Olgi. Oburzasz się ze nazwał Olge tłusta, a Ty w stosunku do Myszki zrobiłeś to samo. Zupełnie nie rozumiem jak możesz w ogóle pisać opinię o dziewczynie z której usług niekorzystales. Ja jak niekorzystałem to się nie wypowiadam. A to że kiedyś robiła loda bez gumy to fakt, ale teraz nie robi więc masz nieaktualne informacje, a nie zadne fakty. Szkoda ciągnąć dyskusję. Pozdrawiam i życzę lepszego nastawienia do świata.

 
konto_usuniete
-1

Panie hipokryto co Ty ode mnie chcesz ? Sprawdź komentarze z 2019 z 3 stawów kiedy pani ze skody zaczynała karierę że to tak nazwę co Twoi koledzy stąd wypisywali o niej . Osobiście miałem okazję porozmawiać z Tą dziewczyna jest miła i dobra nie powinna tego robić

 
bywalecnakatow
+1

@Luj: Ja proponuję zapisać sobie nr tel jak jesteś u Jadzi i masz z nią zawsze kontakt. Dziewczyna ma swoje prywatne życie i nie bywa codziennie. Zwłaszcza porą zimową.

 
rozmowny
0

Panowie interesuje mnie co tam stoi aktualnie na mieści. Uniwersytecka/Bankowa - Widziałem ostatnio z forda kobitkę, bmw tą blondi ale Ewa z rondka i ruda (blond) Ewa stoją ? I czy ktoś widział może Wiolę z tatuażami?

 
rozmowny
+3

@maribmw: to widać że jakiś burak co sieje ferment pokroju tego całego Malego czy jakoś tak mu szło. Wiem że były Myszka i Jadzia a ruch miały konkretny więc ciężko się dopchać było. A głównie mi chodzi o Wiolę bo oj tej kobitki się nie zapomina.

 
Rozmowny
+2

@Bruno2: jak nie wiesz o jaką wiole chodzi to nie znasz jej. I jak czytałeś to pisałem jakie ulice. A ten cały użytkownik tata to jakiś spam i nie odpisujcie mu. Nie ma sensu i jeszcze polski język trudny język....

 
Kaszek1986
0

Wczoraj pustki na Kato, przejeżdżając przez Damrota zauważyłem pewną blondi. Ubrana po cywilnemu, stała dość długo, raczej nie czekała na nikogo, albo ktoś wybitnie się spóźnia. Pierwszy objazd i obczajka, nawet nawet. Za drugim razem zatrzymuje się, panna wie o co chodzi (bałem się, że będzie przypał). cennik 50/70/100. Jedyny szkopuł, że z bliska wygląda na 50+ i w dodatku chyba brak przednich zębów. Wszystkich. Odpuściłem, pojechałem. Stała prawie tam gdzie Jadzia, tylko bliżej świateł, jak ktoś miał ochotę.

Zaloguj / zarejestruj