UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Psychobmw
+1

Szwagry, wiecie co się dzieje z Myszką? Byłem czwartek, piątek i dzisiaj i nie udało mi się jej spotkać. A już się troszkę stęskniłem za jej poczuciem humory.... i nie tylko xD

 
PanDyzma
0

@Maly26: nikogo nie odradzam, to kwestia Waszego gustu. Niestety mi nie przepadł. A stała kiedyś taka blondyna w pazdzierniku 2019 na damrota przy cmentarzu. Mowila, ze jest z Krakowa i kosmetycznką... i taka blondyna niedaleko Audo A3 też warta grzechu. Cała reszta to lipa. Byłem też u babki ze skody na KR, spoko była. U pozostałych na Katowicach nie mam chęci skorzystać.

 
Stalyklient
-1

@Rocco888: Wczoraj była. Dziś też ma się pojawić. Raczej nikt tu ci info nie udzieli bo potrafią tylko minusy na komentarze dawać. Nie wiem co im to daje :) Ja wziąłem nr do Jadzi, to nie muszę tu szukać info. Też polecam to zrobić, bo nie bywa codziennie.

Zaloguj / zarejestruj