UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Jankowalski123
-2

@stroonger8: Nędza wszędzie niby znajdziesz jakaś lase a zanim coś zrobisz to już stowa za dotknięcie dopłata strasznie wybredne te laski na katach kiedyś było inaczej co drugą dało się wyrwać na impreze teraz to lepiej nad ranem we weekend wyrwać jakąś pijaną małolate na katach i też może zrobić trójkąt bo te stare kur...na nic się nie nadają

 
Asdf1283
-1

@ziomek123: zależy od dnia, godziny.. czasem warto się podkręcić chwilę bądź poczekać i napewno znajdziesz więcej niż 1 dziewczynę i samochód;)

 
Asdf1283
0

@ziomek123: ciężko złapać, szybciej złapiesz te dwie pod paczkomatem niż Ewę.. chyba że jesteś zainteresowany spotkaniem typu GILF to czasem stoi Kasia z Krakowa która robi wszystko, tylko ceny kosmos

 
Asdf1283
+1

@kriss123: Jak jedziesz z ronda W kierunku paczkomatu, po prawej stronie czasem stoi, robi wszystko co chcesz + ma mieszkanie w Kato więc możesz z nią też tam uderzyć wszystko do gadania na miejscu ;)

 
Asdf1283
-1

@kriss123: blondynka, starsza, stoi w bluzie który ma kaptur z uszami , zazwyczaj ponczoszki/rajstopy, buty na obcasie :) jak się z nią spotkasz dostaniesz numer i będziesz mógł się z nią już normalnie dogadywać. Od razu mówię że się ceni, ale jak dobrze pogadasz to da się coś ugrać:)

Zaloguj / zarejestruj