UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Qqw
0

Maly nie pisz bzdur. Jadzia przyjeżdża normalnie na wieczór na swoją miejscówkę na przeciw AM i Holdingu Węglowego. To jest skrzyżowanie ul. Przemysłowa i Damrota. Naucz się ulic w Katowicach. Stoi jej audi w dobrze oświetlonym miejscu.

 
Qqw
-1

@Maly26: 3 wizyty to nie stały klient. Niby tak znasz Jadzię a bzdury wypisujesz na jej temat, zresztą nie pierwszy raz. Wystarczy zerknąć na twoje wpisy na forum i widać kto tu śmieci...

 
Merc
+1

@Szwagrrr: laski w białej mini wczoraj niw było. Jadzi nie było. Kolejka samochodów do myszki. Przy rondzie stała stara blondyna w Szpilkach i mini. Na Orlenie ćpunka i cycata

 
konto_usuniete
-2

Witam Panowie. Kulturalne szybkie pytanko, czy znajdę dzisiaj jakąś fajną MILF wieczorkiem - im starsza tym lepsza. Jakbyście mogli powiedzieć gdzie mniej więcej szukać i podzielić się opinia. Dzięki i pozdro szwagry

 
Szwagrrrrr
+2

@Psychobmw: Nie spotkałeś Myszki bo jej nie było, tak jak pisałem :) Zreszta wysłałem jej smska z pytaniem czy będzie i nie odpowiedziała wiec Jej nie było, bo zawsze jak się wybiera do pracy to jest pod telefonem. Najlepiej weź sobie numer bo widać jak można polegać na opini tych koniobijców.

 
Kfp
+1

@arturrrr: średnia i wizualnie, i warsztatowo. Byłem na lodzie i dwa razy rusza głową, zaraz trzepie ręką i tak na przemian. Jakieś wymuszone stęki i jęki. Na dużym ciśnieniu ujdzie.

 
Tegiszwagier
+2

@tata2: To chyba mama7-od taty2, skoro taką jej reklamę robisz. Na poważnie to skorzystałem z lodzika w gumie (standard cena, ale była propozycją bez Kalisza za podwójną stawkę) i oceniam słabo, bo jakby dawała całusy w kutasa zamiast obciągać i nastękała się przy tym trochę. Dobrze, że bez gumy nie wziąłem, bo bym się poczuł jak na myjni fiuta drive-thru. Miejscówka słaba, bo zaraz za busem parkujesz po prawej na parkingu za tymi blokadami, a co chwilę ktoś jeździ obok i serka na akcję-taki dreszczyk emocji akurat, ale można serio mandat przytulić łatwo. Znając lokalną podaż, akurat tej divy nie polecam.

 
Boomerang
0

Siedzi w aucie od dłuższego czasu, na bankowej, jakąś blondyna. To przypadkowa dziewczyna, czy nie? Samochód taki firmowy, transportowy, cały biały. Stoi na bankowej przy pasach.

Zaloguj / zarejestruj