UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
rozmowny
+1

@hiho: moim zdaniem warto Ci odwiedzić Jadzię z Damrota może jakiś kokosów nie masz w cyckach ale szczupła, seksowna i nieźle się pieprzy :) I bardzo sympatyczna i miła :)

 
Rozmowny
-1

To że Jadzi nie ma do 22 to nie znaczy że nie będzie. Często zdarzało się że była trochę później ale nie dłużej niż do 22:30. Głównie wolne SOBOTY chyba że czasem ma chęć bądź zamienia dni z innym wolnym.

 
konto_usuniete
0

@Szwagron: malego nie pytaj bo on nic nie wie. Jedynie zadaje tutaj pytania na temat div a ani jednej rzetelnej opinii nie napisał w żadnym z tematów na tym forum. Jeśli chodzi o Jadzię to stoi przy AM na Damrota. Łatwo poznać kiedy jest, bo po drugiej stronie na parkingu przy Studio Konior a naprzeciw restauracji Gwarek stoi jej audi. Blondynka w okularach, nie wysoka i zawsze seksi ubrana, szpilki wysokie.

 
konto_usuniete
0

@Szwagron: Jej raczej nie zastaniesz na tej miejscówce co BywalecNaKato pisze, bo ona umawia się na telefon zazwyczaj z doświadczenia wiem już. Jedynie tel wcześniej sms napisać trzeba do niej.

 
konto_usuniete
0

@Maly26: Nie wprowadzaj w błąd bo AM to stała miejscówka Jadzi. Przyjeżdża normalnie między 21 a 24 na miasto wieczorami a na tel to umawia się z tymi szwagrami, którzy mają nr stałymi

 
Harry
0

@Asdf69: przy novotelu stoi bardzo miła Pani 100 za full przy dudy gracza powinna stać blondynka niedaleko niej jej audi w bocznej drodze polecam, kawałek dalej Ukrainka w astrze wredna baba reszty w sumie nie spotkałem 😉

Zaloguj / zarejestruj