UL.DAMROTA/BANKOWA/UNIWERSYTECKA/PRZED BP al.Roździeńskiego /DUDY GRACZA /

Tutaj macie ulice gdzie stoją kobiety TYLKO WIECZOREM +/- 20:30 do max 1:00 nie doświadczyłem później. Jadzia na damrota dobrze oświetlona przy szlabanie po drugiej str. zawsze stoi jej Audi Uniwersytecka Na rondku Ewa blondi szczupła, przy paczkomatach srebne Bmw blondi milf z dobrym cyckiem, blondi milf ze skody fabii, Ewa z cabrio renault, milfetka dość starsza w starym fordzie. BP zgrabna nawet daje radę raczej mało mówna. Dudy Gracza Klaudia grubsza i chudsza i czasem starsza z ta grubszą stoi no i niżej przy światłach stoi ukrainka.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Xyzabc
-1

@Janosik69: Bzdury wypisujesz Jadzia nigdy na mieszkaniowce nie pracuje. Nie wiem jaki masz w tym cel ale bardzo ci współczuję... Twój wpis świadczy tylko i tym, że nawet u niej nie korzystasz ani nie masz z nią kontaktu.

 
Doturbodzbana
-3

@FranioZdr: Ja przynajmniej nie wypisuje kłamstw na temat dziewczyn i nie robię w chuja szwagrów, jak to robi frajer powyżej. Jak widać po twoim komentarzu jesteś jednym z tych co lubią pierdolic farmazony na forum, byle co pisać byle coś napisać. Dziewczyny doskonale znają to forum i czytają te wasze wypociny. Dlatego przez takich zjebów żadna się tu nie udziela, co jest szkodą dla innych szwagrow chcących skorzystać z usług Pań, których nie umieją wypatrzyć na drogówce.

 
Gutricio
+1

@Doturbodzbana: A nie widzisz debilu że tu i tak nikt od jakiegoś czasu nie daje żadnych informacji na temat aktualnego przebywania dziewczyn? + potwierdzam widomosci przedmówców - Jadzia na mieszkaniówe przeszła bo byłem

 
on38xxPrzystojny
0

@Nokja: A coś więcej powiesz w którym miejscu dokładnie i czy fajne? Bo akurat tych pod spodkiem nie kojarzę może coś nowego się pojawiło na mieście.

 
Grandecnn
+2

Społeczność katowicka to jedno wielkie gówno. Za każdym razem jak ktoś pyta o info to albo nikt nic nie odpowie albo znajdzie się jakiś śmieszek cymbał z „błyskotliwym” żarcikiem w odpowiedzi, który oprócz tego że nie jest śmieszny to w dodatku chuja wnosi do tematu. Natomiast jak człowiek jedzie po mieście w nocy to tylko się gęby świecą w autach od tych telefonów. Nawet się nie kryją. Kolejka kurwa jak w mięsnym w określonych miejscowkach. A nikt nie napisze jaka sytuacja na mieście tylko siedzą przez godzinę w aucie jak muły bagienne, czekają aż księżniczka się zjawi albo skończy ciągnąć kilometr dalej i rzucają się jak tylko pani wróci. Tfuu

 
bywaIec
+3

@Grandecnn: Wymienione są w tym temacie dziewczyny, które są warte uwagi ale niektórzy mają problem z czytaniem i zlokalizowaniem. Jeżeli pytają szwagry o jakieś inne dziewczyny widocznie dla stałych bywalców, korzystających i znających dobrze Katowice nocą nie są one warte korzystanie, uwagi a już na pewno pisania o nich. Nie pojawiają się żadne nowe Panie. Stoi stara gwardia więc po co pisać non stop o jednych i tych samych. Ruch u dziewczyn i to, że nie można ich zastać na miejscówce chyba o czymś świadczy. Jeżeli frajer na forum pyta o jakąś starą, zaniedbaną czy szczerbatą maszkarę to ja na pewno za niego nie pojadę do takiej, nie zapłacę, żeby potem na forum innym frajerom opisywać czy warto taką raszplę ruchać czy nie.

 
Jackuy
-1

Kurwa niech już wróci na siwa bo poziom usług, wygląd i cena to lata świetlne wyzej niż to co jest teraz. Teraz blondyna niby najlepsze dupsko a woła 120 jak chcesz poruchać. Nie można bez kompletu skorzystać. Pierdolnięta zdrowo

 
Alojz
-3

Dzisiaj była myszka przy cmentarzu. Musiałem czekać na swoją kolej ale było warto. Seksownie ubrana, zajebiście sie krztusiła, dużo ślinki i po same bile. Jak lizała mi jaja to patrzyła mi w oczy. Cały czas zbierała klapsy na dupsko. Tak mi Wybakała że hej!

 
Reeper
0

@xyZZZ: Nie wiem co gorsze - być dziwką i ciągnąć bez gumy kutasa na drogówce gdzie nawet nie można wziąć prysznica czy być gościem który podjeżdża na ostatniego i ma ciągnięte bez gumy po kilku innych kutasach. Zaraz się porzygam

Zaloguj / zarejestruj